Environ

ENVIRON – Twórcą marki Environ jest światowej sławy chirurg plastyczny dr.Desmond Fernandesenviron, receptury tych
kosmeceutyków opracowane zostały na podstawie wieloletnich badań naukowych i medycznych. Początkowo preparaty te służyły w celu przygotowania skóry do zabiegów chirurgii plastycznej oraz do szybszej regeneracji po zabiegach. Efekty okazały się tak doskonałe, że wywołało to międzynarodowe zainteresowanie medycyny estetycznej i kosmetologii.

Wyjątkowość Environ polega na zastosowaniu najwyższych stężeń witaminy A, wit.C oraz antyoksydantów (patent międzynarodowy).

Processed with VSCOcam with f2 preset
Processed with VSCOcam with f2 preset

Wit.A bierze czynny udział w kontrolowaniu wzrostu oraz różnicowaniu i dojrzewaniu komórek skóry. Dr Fernandes opracował odmienny koncept regeneracji skóry polegający na odnowie naskórka od podłoża w górę i stymulowaniu skóry właściwej, aby zmusić ją w ten sposób do lepszej pracy i samoodnowy. Możliwe jest to poprzez podaż maksymalnych stężeń wit. A, która jest jedyną z pośród całej gamy witamin docierającą do DNA komórkowego,pobudza komórki do produkcji kolagenu i elastyny,jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania komórek skóry. Pełni kluczową rolę w odmładzaniu, jest odpowiedzialna za wszystkie procesy naprawcze a wraz z wiekiem zapotrzebowanie na nią wzrasta.

W naszym salonie stosujemy preparaty Environ w terapiach łączonych np. z mikrodermabrazją peelingami, urządzeniem do mikronakłuwania typu roller, umożliwia to stymulację naturalnych procesów odnowy naskórka. Zastosowanie tych produktów w domowej pielęgnacji pozabiegowej daje zaskakujące rezultaty.