Makijaż permanentny

Makijaż permanentny ma za zadanie w bardzo naturalny sposób podkreślić atuty urody i zamaskować jej drobne niedoskonałości. Nie może całkowicie zastąpić makijażu. Zaletami makijażu permanentnego jest przede wszystkim pełny i świeży wygląd oprawy oczu i ust, możliwość korekty kształtu oraz defektów takich jak wypadanie włosów z brwi i rzęs. Wtórną korzyścią jest oszczędność czasu który, kobieta musi poświęcić na wykonanie makijażu dziennego. Jest to metoda gwarantująca długotrwały efekt, a jej podstawę stanowi podskórna implantacja pigmentu, który zostaje wprowadzony za pomocą sterylnych jednorazowych igieł, do przestrzeni międzykomórkowej naskórka i utrzymuje się tam ok. 2 lat.


Z makijażem permanentnym, możesz być piękna o każdej porze dnia i nocy.

W makijażu permanentnym firmy SZWEDO, stosujemy nowoczesną metodą, która pozwala na rekonstruowanie i uzupełnianie włosów, brwi, wykonanie kreski na powiekach, podkreślenie konturu i wypełnienie barwy ust. Zagęszczenie i rekonstrukcja brwi polega na „rysowaniu” pojedynczych włosów, dzięki czemu metoda ta jest tak doskonała, że trudno odróżnić, czy jest to makijaż, czy naturalne brwi.

Makijaż ust opiera się na opatentowanej technologii, z zastosowaniem trzech igieł, pracujących naprzemiennie, dzięki takiemu rozwiązaniu podczas wychodzenia igły z tkanki nie zostaje wytworzone podciśnienie, które powoduje wyrzucenie pigmentu ze skóry (jak to się dzieje w urządzeniach innych firm), następuje maksymalna aplikacja barwnika w krótszym czasie i zabieg jest bardziej komfortowy.

Cena:
brwi od 400 do 500 zł
kreska górna 450 zł
kreska dolna 350 zł
usta od 600 do 800 zł