Rozjaśnianie przebarwień

Problem przebarwień wymaga zastosowania zabiegów o różnej intensywności. cosmelan

COSMELAN – od kilku lat jest to najskuteczniejszy zabieg na przebarwienia, działa na różnych poziomach skóry, skutecznie hamuje i rozprasza akumulację melaniny.  Mechaniz działania cosmelanu oparty jest na wykorzystaniu substancji hamujących tyrozynazę, kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny. Kilka substancji obecnych w preparacie działa przez blokowanie tego enzymu lub nawet odwraca przemiany metaboliczne w łańcuchu. Zabieg polega na wykonaniu w gabinecie „startowego” zabiegu, który zapoczątkowuje proces depigmentacji, dalszą kurację przeprowadza się w domu za pomocą specjalnych preparatów. Kuracji można poddać twarz, szyję, dekolt, dłonie, plecy.

 

Cena: 1500 zł z preparatami do użytku domowego

 

innopeelINNO-PEEL LIGHTENING– zabieg złuszczająco-rozjaśniający oparty na pochodnych witaminy A oraz składnikach depigmentacyjnych i przeciwstarzeniowych. Jest skuteczną terapią rozjaśniającą, jednocześnie powoduje też przywrócenie równowagi skórze mieszanej i tłustej. Peeling działa na różnych poziomach skóry: na poziomie naskórka następuje pobudzenie regeneracji komórkowej, na poziomie skóry właściwej hamuje i rozprasza akumulację melaniny.Dodatkowe wskazania to skóra z pierwszymi oznakami starzenia.

Cena:  twarz-200zł w połączeniu z mikrodermabrazją

 

   LASER IPL – fototerapia IPL powoduje, że melamina pochłania światło lasera,w ten sposób dochodzi do wyłuszczenia barwnika i w efekcie do rozjaśnienia przebarwień.

Cena:

twarz 150 zł